Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Naši žáci se představili v diskuzní soutěži Ostravská Argubitka 2020

Na konci ledna proběhl na Jazykovém gymnáziu Pavla Tigrida v Ostravě 1.ročník argumentační soutěže dětí a mládeže Ostravská Argubitka, do které se zapojily i dva soutěžní týmy z naší školy. V neúprosném klání mezi středoškoláky se dokázali Adam Zlattner ze 7.A (vůbec nejmladší účastník soutěže !), David Štvrtňa z 9.A a Daniel Prauzek a Jan Sasák z 9.C v diskusi na předem daná témata skvěle předvést a věcně argumentovat. Navíc mnoha svými postřehy, postoji a názory zaujali jak porotu, tak i samotné zkušenější protihráče. Za skvělé 9. a 16. místo z bezmála dvaceti týmů z celé Moravy a Slezska jim patří opravdu velká pochvala!

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>