Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Poděkování za charitativní akci

V úterý 19. 11. 2019 se kromě třídních schůzek konala na naší škole charitativní akce « Ostrava pomáhá srdcem ». Během ní jsme společnými silami mohli podpořit Nadační fond dětské onkologie Krtek. A právě ony společné síly se naplno projevily ve vzájemné spolupráci, zájmu a ochotě pomoci. Tímto bychom chtěli ze srdce poděkovat vedení školy za umožnění organizace celé akce a poskytnutí prostor, učitelům za jejich finanční i věcné dary, paní učitelce Vejrové za vytvoření vizuálu, třídám 5.A a 6.B a dalším jednotlivcům za velké množství věcných darů, třídě 7.A za velkorysý dar 700 Kč a v neposlední řadě všem, kteří se na akci podíleli – ať už formou organizace a pomoci, nebo formou nákupu věcí či finančním příspěvkem. Bez Vás by to nešlo.

Vynaložili jsme mnoho úsilí, a o to víc doufáme, že se Vám akce líbila, užili jste si naše soutěže, vystřelení si umělých růží, vytvořili jste si náramek, « zahráli si » o ceny v tombole nebo zakoupili podomácky vyrobené, popř. námi zakoupené a darované výrobky a zboží.

Věříme, že vybraný obnos poslouží dobré věci. Samotná akce mnohému naučila i nás – pokoře, spolupráci, kreativitě a lidským hodnotám.

Třída 8.C

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>