Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Další úspěchy našich žáků v soutěžích

Jak se již stává zvykem, i letos na podzim reprezentovali naši školu vybraní žáci v soutěžích, ve kterých museli propojit znalosti anglického jazyka s dalšími vědomostmi a dovednostmi.

Prvně se čtyři odvážní žáci z 9. ročníků účastnili soutěže Globetrotter na Wichterlově gymnáziu, která se zaměřuje na reálie anglicky mluvících zemí. Letos museli prokázat hluboké znalosti z oblasti zeměpisu, historie, sportu i kultury Spojených států amerických a jako bonus si mohli vyzkoušet práci dabéra. Skvělý výkon předvedla Kateřina Svobodová z 9. C, která si odnesla krásné 3. místo.

Zároveň probíhala na ZŠ Karla Pokorného soutěž Oxford Illustrator, která propojuje znalost anglického jazyka s výtvarnými dovednostmi. I zde jsme měli své zástupce a anglický text se podařilo velmi dobře ztvárnit Petru Tallovi z 6. C, který obsadil 2. místo a také Kláře Sumarové z 9. C, která se v kategorii nejstarších žáků umístila na 3. místě.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci a výhercům gratulujeme!

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>