Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Jazyková laboratoř Robotel SmartClass+ v bezbariérové škole

S hrdostí můžeme oznámit, že počátkem tohoto týdne začínáme s výukou cizích jazyků  na druhém stupni  naší školy v úplně nové a kompletně vybavené jazykové laboratoři  s plně digitalizovaným systémem Robotel SmartClass+, kterou se u nás podařilo zrealizovat díky projektu zřizovatele MOb Poruba „Lepší přístup k výuce jazyků na ZŠ v Ostravě-Porubě“ .

Tato nová digitální laboratoř umožní žákům rozvíjet všechny čtyři složky jazyka – mluvení, poslech, čtení i psaní. Výhodou práce v jazykové laboratoři navíc je i dostatečný prostor pro komunikaci a zapojení všech žáků a odpadá tak i strach žáků z mluvení cizím jazykem před celou třídou.

Jazyková laboratoř umožňuje také práci mimo tuto specializovanou učebnu. V budoucnu se přes internetové připojení budou moci žáci přihlašovat k práci s připravenými úlohami přes vzdálený přístup k databázi studijních materiálů.

Jazyková učebna i škola se díky projektu stala bezbariérovou. Před vchodem školy byly postaveny nájezdové rampy, byla provedena přístavba výtahu a úprava stávajících sociální zařízení na bezbariérové.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>