Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Sběrové akce ve školním roce 2019/2020

Vážení rodiče a milí žáci,

máme zde nový školní rok 2019/2020 a ani v tomto roce nebudeme zahálet. Chystáme tři sběrové akce, a to dva sběry starého papíru a jednou sběr sušené pomerančové, mandarinkové a citrónové kůry.

První sběr starého papíru se uskuteční v polovině října před školou, kde bude přistaven kontejner Společnosti ORC recycling s.r.o. a to ve dnech 17. 10. 2019 (čtvrtek) a 18. 10. 2019 (pátek) po oba dva dny vždy v ranních hodinách od 7.15 hod. do 7.55 hod. Pouze ve čtvrtek 17. 10. 2019 budeme vážit papír i odpoledne od 15.00 hod. do 16.00 hod.

Upozorňujeme, že nebereme kartony a balíky zatavené v igelitové fólii.

Prosíme všechny zúčastněné, aby respektovali stanovené časy, aby sběr byl řádně svázaný, ne ve velkých a objemných balících či krabicích, protože u sběru vypomáhají žáci školy. Před vážením stačí nahlásit pouze třídu, protože se nejedná o soutěž tříd či jednotlivců, ale vedeme žáky k ekologickému myšlení, k uvědomělé recyklaci papíru a k ochraně životního prostředí.  Finanční prostředky, které škola obdrží za sběr papíru, bude přerozdělena třídním kolektivům do jejich třídních fondů.

Sběr pomerančové, mandarinkové a citrónové kůry plánujeme v březnu 2020 a druhý sběr papíru v dubnu nebo květnu 2020.

Moc děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>