Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Ozdravný pobyt v Novém Hrozenkově

Ve dnech 4. 4. – 17. 4. 2019 se 61 žáků 8. ročníku ZŠ I. Sekaniny v Ostravě – Porubě zúčastnilo ozdravného pobytu v hotelu Permoník v Novém Hrozenkově, v překrásném údolí Vsetínské Bečvy mezi hřebeny Beskyd a Javorníků.

Program ozdravného pobytu byl velice pestrý. Během 14 dnů jsme navštívili ZOO ve Zlíně – Lešné,
2 krát plavecký bazén ve Vsetíně a 4 krát saunové centrum v hotelu Permoník.

Podnikli jsme 2 celodenní turistické výlety: na Kohútku a Portáš v Javorníkách a Soláň v Beskydech.

Žáci vyslechli přednášku od profesionála z Horské služby Beskydy.

Také si zacvičili s lektorkami aerobicu a jógy.

V rámci celého pobytu jsme se zaměřili na brannou tematiku, žáci se naučili střílet ze vzduchové pušky, orientovat se pomocí buzoly na mapě i v terénu a používat Morseovu abecedu.

Samozřejmostí byly každodenní sportovní aktivity (ranní rozcvička, kopaná, míčové hry), které přispěly ke zvýšení fyzické zdatnosti dětí.

Dále žáci plnili různé úkoly a soutěžili mezi sebou v zajímavých hrách, rozděleni do 10 družstev. Na konci ozdravného pobytu se stanovilo celkové pořadí a všichni žáci byli za svou snahu a píli odměněni.

Přirozenou součástí pobytu byla výuka – především hlavních předmětů – matematika, český jazyk, fyzika, chemie, přírodopis a zeměpis.

Ozdravný pobyt byl velice dobře připraven a realizován a žáci si z něj odnáší mnoho pozitivních poznatků a zážitků.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>