Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Studentská vědecká konference

Ve čtvrtek 21. února se trojice odvážných deváťáků vydala reprezentovat naši školu na Wichterlovo  gymnázium, kde se konala Studentská vědecká konference. Úkolem žáků bylo vytvořit prezentaci na libovolné téma a během deseti minut ji v angličtině prezentovat nejen před ostatními účastníky, ale také před odbornou porotou. To vše završila krátká diskuse, v rámci které museli žáci reagovat na dotazy poroty. Tohoto úkolu se ujali Ondra Foltín (9.B)  a Dominik Volný (9.B) se společným tématem o automobilovém průmyslu ve Velké Británii a USA. Následovala prezentace Kuby Černína (9.A), který posluchače seznámil s takřka neznámým pojmem „Prepping“.

Všichni tři žáci odvedli vynikající výkon, dokázali výbornou úroveň angličtiny a zaujali zvolenými tématy. Nicméně do finálového výběru se nemohli dostat všichni. Kubovi se to však i přes velkou konkurenci podařilo a nakonec si odnesl skvělé 3. místo! Gratulujeme a všem chlapcům patří velký dík za reprezentaci a hlavně za odvahu!

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>