Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Naše škola se zapojila do dalších mezinárodních etwinningových projektů

Naše škola se zapojila do dalších mezinárodních etwinningových projektů. Jedním z nich je All Aboard the European Exchange Express, k němuž se připojilo 20 škol z různých evropských i mimoevropských zemí, od portugalských Azorských ostrovů, přes Velkou Británii, Norsko, Srbsko až po Libanon.

Ve společném twinspace, společném virtuálním prostoru, si rozšíříme znalosti o jednotlivých zemích pro nás známých , ale některých i velmi exotických. Máme tak šanci dozvědět se o odlišnostech i podobnostech  života v daných zemích, o jejich pamětihodnostech, kultuře a dalších zajímavostech. No a jak se s nimi domluvíme? Samozřejmě anglicky.

Do tohoto projektu jsou zapojeni vybraní žáci 8. ročníku. Ale nezapomínáme ani na mladší angličtináře. Děvčata a chlapci z 6. ročníků mají rovněž možnost vyzkoušet své jazykové schopnosti a dovednosti v praxi v projektu Famous People From the Past. Sedm evropských zemí (Norsko, Španělsko, Itálie, Polsko, Chorvatsko, Rumunsko a Česká republika) představí své slavné osobnosti.

Věříme, že i my budeme čestně reprezentovat naši zemi.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>