Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Naši superhrdinové

Po lednovém jedinečném zážitku z diplomatické návštěvy velvyslankyně Spojených států mexických, její excelence Eleonory Ruedy, na naší škole a představení mexického menu žákům prostřednictvím naší školní jídelny se žákyně deváté třídy připravovala za pomoci naší vedoucí kuchařky, paní  Ivety Pyšové, na prestižní žákovskou soutěž ve vaření s názvem Čokoládová vařečka

Konkurence byla velká, ale o to více nás těší Barčin úspěch. …

Naše Bára Nováková vybojovala nádherné druhé místo a byla po zásluze odměněna dortem, mixérem a hlavně dobrým pocitem, že to, co s radostí dělá, jí jde.

Barče držíme dále palce na soutěži The Great American Bake Off na půdě Jazykového gymnázia Pavla Tigrida v Ostravě Porubě, kde se svým týmem připraví a okomentuje další jídloJ

A teď pár slov k našim úspěšným řešitelům a řešitelkám olympiád v různých jazycích. Nejprve se zmíním o Olympiádě v českém jazyce, kdy naše dvě děvčata z 8. C, uspěla v silné konkurenci jiných základních škol, ale i víceletých gymnázií. Zvláště je třeba poděkovat za krásné 10. místo Ivaně Verešové, ale i Zuzana Priesolová si vydobyla místo v polovině soutěžní listiny. I když děvčata nepostupují do dalšího kola, je jejich úspěch chvályhodný. Blahopřejeme!

Dále jsme hrdí na našeho žáka Matěje Motyku z devátého ročníku, který se ze všech nejlepších angličtinářů ostravských základních škol umístil na stříbrné příčce v Olympiádě z anglického jazyka a je náhradníkem pro krajské kolo. Gratulujeme!

A aby toho nebylo na stříbrné příčce málo, máme také stříbrného medailistu z Olympiády v německém jazyce, Marka Ganišina, žáka 8.C! Ceníme si Tvého úspěchu!  I Marek se tímto stal nejen náhradníkem pro krajské kolo, ale nesmazatelně se zaspal do historie naší školy. Děkujeme za reprezentaci Sekaninky. Ceníme si Tvého úspěchu!

Co říkáte, není to krásné mít tolik talentů mezi sebou?

 

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>