Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Jde se soutěžit, aneb se soutěžemi v anglickém jazyce se v únoru roztrhne pytel

V měsíci únoru se naši žáci zúčastní hned několika soutěží v anglickém jazyce. Nejprve proběhne okresní kolo v Olympiádě z angličtiny, kde nás budou reprezentovat výherci školního kola v kategorii mladších žáků druhého stupně: David ze 7. ročníku a v kategorii starších žáků: Matěj z 9. ročníku.

Recept a jeho pracovní postup s komentářem v angličtině si už připravuje čtyřčlenný tým žáků 9. ročníku pro jazykově kuchařskou soutěž The Great American Bake Off, která se uskuteční na půdě Jazykového gymnázia Pavla Tigrida.

A do třetice: naši žáci 9. tříd poměří své síly s dalšími studenty v prezentačních dovednostech na studentské vědecké konferenci, která proběhne 21. února na Wichterlově gymnáziu. Naši školu bude reprezentovat Jakub z 9. třídy v kategorii jednotlivců a v kategorii dvojic to budou žáci Dominik a Ondra, rovněž z 9. ročníku. Jejich úkolem bude během deseti minut seznámit obecenstvo s tématem, které si sami zvolili. Musí také pohotově reagovat na všechny otázky a to vše v anglickém jazyce!

Držíme Vám pěsti!!!

 

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>