Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Vyhráli jsme projekt – Zelená Porubě

Na začátku byla jen snaha poskytnout dětem ze školy i z okolí více možností tzv. „vyblbnout se venku“. Pak se přidal pocit zodpovědnosti za prostory bezprostředně sousedící se školou a najednou tu byl nápad na vylepšení.

Vytvořit v 8. stavebním obvodu další místečko ke hrám, bezpečný prostor bez nástrah jak pro žáky naší školy, tak i děti z mateřské školy na ul. Oty Synka, děti rodičů navštěvující mateřské centrum Krteček a další. Připravili jsme tedy návrh jak zpříjemnit a obnovit veřejný prostor všem obyvatelům využívajícím tuto lokalitu, pomocí her přilákat děti k pohybu, k rozvoji kreativního a logického myšlení.

Napadly nás hry na chodníku (skákací panák, skok do dálky, skok stranou, piškvorky, twister, poznávání listů a stromů), také přibudou v prostoru před školou designové sedáky ve tvaru pastelky (podle loga školy), opravit betonové květináče, na jejichž okraji děti i dospělí z okolí sedávají. A podali jsme s tímto nápadem přihlášku do projektu Zelená Porubě.

No a pak už následovala výzva ke hlasování Vám všem, kterým  prostor v okolí svých obydlí není lhostejný. Děkujeme za podporu a za to, že Vám na místě, kde žijete, záleží.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>