Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Reprezentace naší školy v soutěži Globetrotter

Také v letošním školním roce navštívili vybraní žáci 9. ročníků Wichterlovo gymnázium, kde reprezentovali naši školu v soutěži Globetrotter. Letošním tématem soutěže, která se zaměřuje na reálie anglicky mluvících zemí, bylo Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Žáci se museli popasovat s různorodými úkoly, které prověřily jejich schopnost poslechu a porozumění v anglickém jazyce, ale zároveň také jejich znalosti britské historie, geografie, kultury, sportu či významných památek. Závěrečný úkol otestoval také jejich kreativitu, protože natočit tříminutové video na téma „Co mě v Británii překvapilo nejvíce“, byl zajisté oříšek.

Nejúspěšnějším reprezentantem se stal Matěj Motyka (9.A), který obsadil v početné konkurenci krásné 2. místo, za které mu srdečně gratulujeme! Ostatním odvážným žákům, kteří také odvedli skvělé výkony, děkujeme za reprezentaci!

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>