Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Němčina na naší škole opět mezinárodně

Jak lépe se učit cizímu jazyku než praxí? Tuto otázku jsme si položili a…. i letos chystáme na naší škole mezinárodní projekty v rámci eTwinningu. Proč bychom se toho měli bát! Hned na samém začátku práce s novým cizím jazykem si žáci 7. ročníku vyzkouší komunikaci se zahraničními školami. Nové kamarády si mohou najít např. mezi italskými nebo polskými vrstevníky. Hravou formou si rozšíří svou slovní zásobu v rámci několika témat. Projekt nese název Kreative Praxis mit DeutschWortWolken a bude probíhat celý školní rok.

Druhý z projektů se teprve připravuje a vznikl na podnět samotných žáků 9. ročníku. Všechny zúčastněné školy vyrobí vánoční přáníčka s motivy typickými pro danou zemi, která, společně s německy psaným přáním k Vánocům, rozešlou do širého světa. Přinesou jistě nejen radost, ale i kulturní obohacení.

Mgr. Zuzana Václavíková

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>