Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

STARTERS, MOVERS, FLYERS – anglické kurzy na naší škole

STARTERS, MOVERS, FLYERS – anglické kurzy na naší škole

V minulém školním roce se našich pět statečných angličtinářů navštěvující kurzy  YLE Movers a Flyers, které nabízí naše škola spolu s kurzem Starters pro mladší žáky, rozhodlo složit mezinárodní cambridgeskou zkoušku odpovídající jejich věkové úrovni a jazykové vybavenosti ve všech čtyřech složkách jazyka – čtení s porozuměním, poslechu, psaní a mluvení. Zkoušku konali, jak jsme Vás již informovali, na konci měsíce května a o prázdninách byli po zásluze odměněni mezinárodně uznávaným certifikátem. Velmi jim tímto gratulujeme!

Zápis do anglických kurzů Starters, Movers, Flyers stále probíhá.

Kurz Starters určený pro žáky 3. a 4. ročníku povede Mgr. Kvasničková vždy v pondělky od 14:15 do 15:00.

Kurz Movers určený pro žáky 5. a 6. ročníku povede Mgr. Laník vždy ve středy od 14:15 do 15:00.

Kurz Flyers určený pro žáky 7. ročníku povede Mgr. Návratová vždy ve středy od 14:15 do 15:00.

 

Mgr. Lenka Návratová

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>