Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Poslední číslo online časopisu London Bus – ukončení eTwinningového projektu

Celý letošní školní rok pilně pracovali vybraní žáci 7. ročníku v rámci výuky anglického jazyka jako tým mladých žurnalistů.

Co všechno za uplynulou dobu zvládli? Nejdříve navrhli logo projektu, o vítězi se rozhodlo v mezinárodním hlasování, ve kterém uspěl žák naší školy.

Spolu s žáky z Turecka, Řecka, Maďarska a Itálie jsme tvořili prezentace na různorodá témata týkající se reálií Anglie a zkrátka vše, co je s ní spojeno. Z nich jsme poté vytvořili články, které byly spolu s články našich partnerů zveřejněny v online časopise. Zde je odkaz na poslední číslo našeho časopisu:

https://issuu.com/krmkrm3/docs/london_bus_issue_4

Také jsme uskutečnili videokonferenci s žáky z Turecka a mohli jsme v praxi vyzkoušet naši angličtinu. Kromě tvůrčí práce jsme si rovněž se zájmem pročítali články našich partnerů a poté jsme si ověřili naši pozornost formou připravených her a kvízů.

Nakonec jsme nahráli krátké video, ve kterém jsme zhodnotili naši celoroční práci a poslali vzkaz našim zahraničním partnerům.

Práce na tomto projektu byla pro žáky velmi cennou zkušeností a bezpochyby přínosem. Věříme, že i v dalším školním roce budou žáci naší školy součástí takových zajímavých projektů.

Mgr. Jana Losíková

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>