Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Zkoušky YLE

Již třetím rokem poskytuje naše škola žákům prvního i druhého stupně nabídku kroužků angličtiny s názvem STARTERS, MOVERS a letos nově FLYERS. Jejich hlavní náplní je rozvíjení poslechových, mluvních, psaných a čtenářských dovedností v cizím jazyce. Kurz je zakončen možností složení  jazykové zkoušky ze všech jejích dílčích částí. Žáci si tak mohou porovnat své síly s dalšími vrstevníky i sami se sebou, získat sebevědomí a další motivaci k učení se cizímu jazyku.

Dnes, 29. 5. 2018 jsme drželi palce žákům, kteří skládali jazykovou zkoušku, Movers a Flyers, na půdě Britské rady.  Mnozí se museli poprvé poprat s nervozitou a trémou, která byla všudypřítomná, sebrat veškerou odvahu a předvést to nejlepší ze svých jazykových dovedností. V tom jim pomáhal milý tým organizátorů zkoušek a příjemné prostředí Britské rady. Podle úsměvů, které zaplnily Britské centrum po vykonání zkoušky, lze usoudit, že se to všem žákům podařilo. Na závěrečné vyhodnocení si však budou muset nějaký čas počkat. Budeme držet palce!

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>