Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Online meeting

V rámci našeho eTwinningové projektu LONDON BUS, ve kterém spolupracují vybraní žáci 7. ročníku v hodinách anglického jazyka s žáky z jiných evropských států, se nám dnes podařilo uskutečnit setkání, přestože nás s naší partnerskou školou v Turecku dělí 2 500 km.

Konečně jsme naše kamarády, se kterými po celý školní rok spolupracujeme na online časopise, mohli vidět naživo, ale také jsme si s nimi povídali anglicky. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých skutečností, mimochodem také to, že polovina žáků navštěvuje školu dopoledne a druhá polovina chodí do školy až odpoledne. Porovnali jsme časovou dotaci předmětu anglický jazyk, kdy turečtí žáci mají o jednu hodinu výuky více.

Setkání proběhlo v příjemné a zábavné atmosféře, uteklo však jako voda. Všichni žáci se nakonec utvrdili ve zjištění, že se angličtinu neučí jen kvůli testům, ale především kvůli sobě. Věřme, že motivace učení se jazykům je bude v budoucnu nadále doprovázet.

Mgr. Jana Losíková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>