Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Nejlepší přírodovědci z Ostravy jsou ze Sekaninky!

V neděli 8.4.2018 proběhlo finále soutěže Velká cena ZOO 2018. Velký úspěch zaznamenali žáci naší školy, kteří vybojovali bronzovou příčku. Michaela Poštulková, Veronika Běnková, Daniel Prauzek, Sabina Čecháková a Lucie Hadžegová  zdatně odpovídali na záludné otázky z oblasti ekosystému luk a polí a vedli si i ve velké konkurenci lépe než dobře – dokázali porazit 131 týmů z různých ZŠ a víceletých gymnázií Moravskoslezského kraje a z ostravských škol byli dokonce vůbec nejlepší.

Děkuji žákům za svědomitou přípravu a gratuluji k velkému úspěchu.

Mgr. Olga Kupková

1 comment to Nejlepší přírodovědci z Ostravy jsou ze Sekaninky!

  • Marie Mlynářová

    Jsme velice rádi, že naše vnučka Lucie Hadžegová se podílela na úspěšné reprezentaci vaší školy v soutěži, zvláště poté, co společně s celou naší rodinou zúčastnila v Praze pochodu Hnutí pro život. Znamenalo to časné ranní vstávání, jízdu do Prahy a zpět, plus celodenní aktivity, tedy účast na mši v katedrále sv. Víta, pochod z Hradu až na Václavské náměstí s přestávkou na kulturní program na Klárově. Jsem moc ráda, že toho tolik zvládla za jeden víkend.
    A protože jste škola Ivana Sekaniny, dovoluji si podotknout, že tento právník se narodil v Novém Městě na Moravě, odkud vám píšu.
    Marie Mlynářová – babička Lucky

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>