Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

eTwinning na naší škole

Podstatou eTwinnigového projektu s názvem London Bus, do kterého jsou zapojeni žáci 7. ročníku, je vydávání online časopisu. Ten se zaměřuje na Anglii jako zemi a její kulturu v mnoha aspektech. Náš virtuální autobus již ,,zastavil´´ např. na historických, kulturních, jazykových a jiných zastávkách.

Nyní vyšlo druhé číslo našeho časopisu, do kterého naši mladí redaktoři přispěli zajímavými články na rozlišná témata. Zkoumali legendu Robina Hooda, zaměřili se na stavbu Tower Bridge a také na velkolepé londýnské mrakodrapy. Jejich práci si můžete prohlédnout prolistováním v našem časopise na tomto odkaze:

https://issuu.com/krmkrm3/docs/londonbus_magazine_issue-2

Zde je krátké video o našem projektu:

https://vimeo.com/252046582

První číslo našeho časopisu naleznete zde:

https://issuu.com/krmkrm3/docs/londonbus_magazine_issue-1

V současné době pracujeme na třetím čísle našeho časopisu. Tentokráte se zabýváme královským protokolem, tématikou stereotypu anglického gentlemana a také zásadami chování, které bychom měli při návštěve Anglie určitě dodržovat.

V mezinárodním hlasování žáků zapojených do projektu bylo rozhodnuto o vítězném logu. Vítězem se stal žák naší školy, který obdržel až Turecka na památku hrníček s logem projektu. Gratulujeme.

 

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>