Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

eTwinningový projekt London Bus – online časopis

Na eTwinningovém projektu zvaném London Bus pilně pracují od počátku školního roku vybraní žáci 7. ročníku. Spolupracují s týmy z Itálie, Turecka, Maďarska a Řecka. London Bus je online časopis, který se zaměřuje na Anglii jako zemi a její kulturu v mnoha aspektech. Náš virtuální autobus bude v průběhu školního roku ,,zastavovat´´ např. na historických, kulturních, jazykových a jiných zajímavých zastávkách. Tento projekt je unikátní v tom, že se z žáků stávají redaktoři píšící články na daná témata v angličtině.

Jak jsme váš již informovali, žáci pracovali na návrzích o nejlepší logo projektu. Všechny týmy pomocí Tricideru hlasovaly, které logo z daných zemí je nejoriginálnější. Jsme velmi potěšeni, že v mezinárodním hlasování zvítězilo logo našeho žáka Daniela Kučery jako nejlepší, a tím pádem bylo zvoleno jako vítězné logo projektu.

Do prvního čísla časopisu London Bus napsali naši redaktoři na téma anglické tradice zajímavé články. Práce se jim velmi povedla, o čemž se můžete přesvědčit na následujícím odkazu. Prolistujte si časopis, věříme, že se vám bude líbit.

https://issuu.com/krmkrm3/docs/londonbus_magazine_issue-1

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>