Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Talentmanagment v Ostravě

V říjnu se naše škola zúčastnila ve Velkém světě techniky monitoringu projektu Statutárního města Ostravy – Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu v oblasti technických a přírodních věd na území statutárního města Ostravy.

V rámci tohoto projektu proběhlo na naší škole i na půdě externích subjektů několik zajímavých akcí pro talentované žáky a žáky s mimořádným zájmem o přírodní vědy. O těchto aktivitách jsme Vás průběžně informovali na webových stránkách školy. Z již uskutečněných akcí jmenujme Badatelské dny, Víkend s vědou, účast žáků na laboratorních cvičeních  na Přírodovědecké fakultě OU, na Wichterlově gymnáziu v Ostravě-Porubě a gymnáziu v Třinci. Navštívili jsme rovněž Pevnost poznání v Olomouci. Někteří žáci pracují v rámci tohoto projektu ve speciálních klubech, ti starší se zaměřují na úkoly badatelsky orientované výuky. Rovněž jsme z prostředků dotace zakoupili řadu pomůcek, odborné literatury a mutlioborových sad, se kterými nadaní žáci pracují. Díky tomuto projektu zvyšujeme motivaci žáků o přírodní vědy, rozvíjíme talent žáků s mimořádným zájmem o přírodní vědy. Projekt ještě není zdaleka u konce, a proto sledujte další naše akce. Vědě zdar!

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>