Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Učíme se s Honzíkem

Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje uspořádalo soutěž s preventivní tématikou „Učíme se s Honzíkem“.

Výherci školního kola soutěže Jindřich Vjaclovský, Anna Vjaclovská ze 4. B, Denis Tománek ze 4. C  a Jakub Zapletal ze 4. A  reprezentovali naší školu 7. 11. ve Fulneku. V krajském kole soutěže zaměřené na dopravní výchovu a práci policie se utkalo 15 čtyřčlenných družstev.

Soutěž byla rozdělena na dvě kola. V prvním kole naši žáci získali nejvíc bodů a postoupili do finále. Během přestávek žáci měli možnost seznámit se s policejní technikou, prohlédnout si policejní auta, vyzkoušet zbraně, zhlédnout ukázku výcviku policejních psů.

V druhém kole se utkalo pět nejlepších družstev. Naši žáci získali krásné 3. místo. Blahopřejeme.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>