Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Spolupráce ZŠ a MŠ v tomto školním roce

 

I v tomto školním roce chystáme pro naše budoucí školáky spoustu akcí. Už 16listopadu malí předškoláci navštíví své kamarády v prvních třídách, čeká je společné výtvarné tvoření. Dne 23. 11. v odpoledních hodinách připravujeme pro budoucí školáky a jejich rodiče pohádkové odpoledne se skřítkem Rákosníčkem, ve kterém děti zažijí spoustu překvapení a legrace. V únoru naše předškoláky zapojíme do vyučovací hodiny v prvních třídách. Během března budou na naší škole pro malé předškoláky probíhat odpolední hodiny pohádkového učení. V dubnu na budoucí školáky a jejich rodiče čeká zápis a v květnu odpoledne plné her na školní zahradě.

Spolupráce MŠ a ZŠ probíhá během celého školního roku. Při společných akcích se děti navzájem více poznávají, jsou v jiném prostředí, než na které jsou zvyklé, jsou různě promíchány a seznamují se s novými malými i velkými kamarády. Je důležité, aby byl u dětí vytvořen pocit bezpečí a jistoty a usnadněn přechod z mateřské školy do školy základní.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>