Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Lampionový průvod 2016

V podzimním pátečním odpoledni se prostranství před naší školou rozzářilo desítkami lampiónů, svítících tykadel a úžasných masek. Letošní lampionový průvod se konal ve stylu Harryho Pottera. Po soutěži, ve které děti hledaly duchy a skládaly správné dvojice hrdinů z filmu Harryho Pottera, následovalo vyhodnocení deseti nejlepších masek. Pak se všechny masky vydaly na průvod zakončený na hřišti Arrows. Tam je čekala odměna v podobě velkolepého ohňostroje.

Děkujeme Spolku rodičů naší školy za organizaci a členům žákovské rady za pomoc.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>