Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Pařezová chaloupka na naší Sekanince

Dne 10. 11. proběhlo  na naší škole pohádkové odpoledne pro budoucí předškoláky. Děti a jejich rodiče přivítala v  temné hale pohádková světýlka, která děti dovedla k pařezové chaloupce, kde bydlí známé postavičky Křemílek a Vochomůrka. S těmi děti poslouchaly pohádku, procházely se po lese, hledaly a předváděly lesní zvířátka. Také vyráběly lesní skřítky,  zdobily pařezovou chaloupku a nakonec si zatancovaly. Rodiče si mezitím prohlédli naší školu a pak si mohli v učebně hudební výchovy  spolu s paní ředitelkou popovídat a počkat na své děti u dobrého občerstvení.

Jak se našim předškoláčkům a jejich rodičům odpoledne líbilo, posuďte na fotkách.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>