Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Maluj jako Picasso

Avignonské slečny. Guernica. Kdo by neznal díla Pabla Picassa? Pro mnohé je nevýraznějším symbolem výtvarného umění a žáci naší školy získali jedinečnou příležitost se tomuto velikánovi přiblížit. V rámci projektu „Návraty, objevy, příležitosti“ naše škola uspořádala 14. října 2016 tvůrčí výtvarnou dílnu. Chuť tvořit přilákala žáky II. stupně, kteří svá díla vytvářeli na plátna a využívali i stojany.

Po teoretickém úvodu se žáci zaměřili na zátiší či portrét a výsledky jejich práce můžeme hodnotit jako velmi zdařilé. Ověřit si to nyní můžete v atriu naší školy, kde jsou díla vystavena. Nezapomeňte zvolit plátno, které vás nejvíce osloví, neboť dva autoři s největším počtem hlasů budou oceněni.

A nyní se už těšíme na další výtvarnou dílnu.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>