Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Wolfram 2016

V měsíci září se vybraní žáci 9. ročníku naší školy zúčastnili branného závodu Wolfram, který pořádal Úřad městského obvodu Poruba ve spolupráci s Krajským vojenským velitelstvím v Ostravě a Československou obcí legionářskou ve vojenském prostoru Libavá – Barnov.
Soutěž se skládala ze 7 disciplín – jízda na raftu, hod ručním granátem na cíl, střelba ze vzduchovky, překážková dráha, zdravotní příprava, vědomostní test a silový trojboj.
Soutěžila 4 – členná smíšená družstva, vždy 2 družstva v pátek a 2 družstva v sobotu za každou porubskou základní školu. Žáci měli ojedinělou možnost změřit své síly a schopnosti v krásném, nedotčeném prostředí vojenského prostoru při nádherném podzimním počasí.
Nakonec se naše škola v konkurenci 12 porubských škol umístila na 7. místě.
Naši školu reprezentovali: V. Namyslo, P. Škuta, S. Glacová, T. Šuranyiová, J. Kohoutek, J. Nesvadba, A. Chrastinová, A. Dostálová, L. Trichas, J. Huťka, J. Náplavová, A. Doudová, O. Pavlík, F. Budínský,
K. Bašandová a K. Schmidtová.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>