Žákovská knížka

Archiv

ZŘIZOVATEL ŠKOLY

PODPORUJÍ NÁS

Naši malí prvňáčci navštívili své kamarády v MŠ

I tento školní rok pokračuje spolupráce mezi naší Sekaninkou a mateřskými školkami. Dne 5. 10. navštívili  žáci 1.A, 1.B, 1.C a jejich paní učitelky své kamarády v mateřských školkách O. Synka, L. Podéště a O. Jeremiáše. Děti společně počítaly, malovaly, lepily, modelovaly a vyráběly podzimní oblečení. Také si povídaly si o podzimním ovoci a zelenině. Nakonec si malí kamarádi  společně zacvičili. Děkujeme za ochotu a vstřícný přístup všech paní učitelek. Fotky z této návštěvy najdete na RAJČETI.

A jak to bude vypadat se spoluprácí mezi MŠ a ZŠ v nejbližším období?

V říjnu se přijdou podívat budoucí školáci k nám na své kamarády v 1. třídách. Začátkem listopadu  čekají na malé předškoláky  na naší škole netradiční čtenářské dílny ve 2. třídách. Dne 10. 11. připravujeme pro malé předškoláky tradiční oblíbené pohádkové odpoledne, tentokrát se známými postavičkami Křemílkem a Vochomůrkou a jejich pařezovou chaloupkou.

Zanech odpověď

  

  

  


*

Můžeze použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>